题干

---- Why is the cake so expensive?
---- Maybe you don’t know a cake made of wheat costs less than _____ made of rice.
A.oneB.thatC.the oneD.another
上一题 下一题 0.15难度 单项选择 更新时间:2012-06-27 10:32:32

答案(点此获取答案解析)